#VašeKaše

Malé výročí pro kaši, ale velké díky vám. Je tomu rok a pár dnů, co jsem si založil profil na instagramu (pravda, pro chlapa docela netradiční 😀), kterému se nějak podařilo dostat do rozměrů, o jakých jsem ani nesnil. Zkusil si za tu dobu fotit na všech možných i nemožných místech, s kvalitní technikou i mobilní kalkulačkou a ochutnat potraviny, které bych do pusy jinak ani nedal, poznal nové přátelé (těch bylo víc) a dokonce potkal i pár haterů (bez těch by to nešlo 🙂).

A za to všechno bych vám bych rád poděkoval formou tohoto článku. Nebude to dnes o mých fotkách, ale o těch vašich, protože za celý rok se mi na instagramu sešla pěkná sbírka nádherných kaší a ty byla by škoda se o ně nepodělit.
Původně to všechno začalo jen nevinným žertem – když jsem viděl, že se používají hashtagy #mojeovesna #mojekase, tak mě napadlo, jestli by se takový profil ujal. A díky podpoře mnoha lidí kolem se to postupně povedlo. I když první fotky za moc nestály, tak příznivci přibývali a já se snažil dál zlepšovat.

Od té doby jsem při všech dalších příležitostech od rodinky nedostával ponožky a trenky, ale misečky a nejrůznější sušené ovoce, abych si mohl každý den vybrat :).
IG: Monnul
IG: Nikol.F

Spolu s časem Vánoc přišel i největší boom, kdy se to pořádně rozjelo. Vyšla Vánoční soutěž a vás jsem už nepočítal ne na desítky ani stovky, ale oslavoval jsem první tisícovku. Výhru si nakonec odnesla fotka níže, ale nebylo to vůbec lehké rozhodnutí.

Zhruba po 5 měsících jsem nahrál první fotku, na které jsem byl víc vidět, ale i tak si někteří do teď myslí, že se jedná o druhý profil Zuzky :D.

Před pár měsíci padlo rozhodnutí, že občas přibyde i nějaké nekašové foto, aby to nebylo jen o tom jednom, ale ukázal jsem vám i víc z toho, jak jinak trávím volné chvilky.

IG: Terr_17

A protože kaše hýbe světem a jsme spolu už tak dlouho, je tu malá podzimní soutěž. Bude to easy, stačí fotka kaše v podzimním duchu. Jestli zvolíte jako dekoraci listí, skořici, dýni nebo něco jiného je na vás. Jen to musí být nová, fotka nahraná od 3.11.2015 dál a označená hashtagem #mojepodzimni a #cfckase.

K výhře NENÍ potřeba nás sledovat na žádné sociální síti.

Soutěž nechám běžet do konce listopadu a začátkem prosince vyhlásím autora nejlepší fotky, na které se spolu se Zuz shodneme :).

A výhra? Jak jinak než věci na kaši. Bude se jednat o základní set na ovesnou (misečka, oříšky, ovoce apod.).

Hodně štěstí v soutěži a mějte rádi kaši! 🙂

Napsat komentář