Zevrubná batohová recenze: Fitmark Velocity BackPack

Jedna z mála věcí, která nám chyběla do cestovatelské výbavy, byl kvalitní batoh. Tašek s krabičkami už máme spoustu, a tak další na řadu přišel Velocity backpack, který je nemá.

Dorazil několik dní před naší plánovanou cestou do NYC, takže jsem ho mohl pořádně vyzkoušet.

IMG_6748

IMG_6740

Velocity BackPack Gray

IMG_8924

Přesně vyplnil prázdné místo mezi taškou přes rameno, do které dám jen počítač a pár dalších drobností, a velkým Duffelem s krabičkami. Věděl jsem, že letos nebudu mít tolik času, abych se po každém tréninku zastavil domů, kde si nechám věci, ale budu muset občas jezdit z crossfitu rovnou do školy, a k tomuto účelu je Velocity naprosto ideální.
Ale teď už dost řečí a jde se na recenzi!

IMG_0124

Stejně jako u Zuzčiné Transporter Tote najdete u tohoto backpacku velké množství velkých i menších kapsiček, kterým dominuje hlavní prostor ve středu batohu. Ten je přes celou délku, pokud nepoužijete spodní kapsu. Zároveň se v něm ukrývají další dva, zipem uzavíratelné prostory na drobnosti. Na zadní straně je pak kapsa na dokumenty nebo počítač.

IMG_0149

IMG_0150

Ta je určená pro boty nebo špinavé oblečení a zajistí, aby i zbytek batohu nevoněl jako zpocené prasátko.

IMG_0139

Stranám tašky vévodí kapsy na lahve. Pokud nepotřebujete tahat tekutin jak na Saharu, jednu z nich skvěle upotřebíte třeba na sprcháč, deodorant nebo pouzdro na brýle.

IMG_0144

IMG_0147

Přední stranu pak zdobí další dvě uzavíratelné kapsy na zip. Horní je vypolstrovaná jemným materiálem pro princezny, takže třeba vaše frajerské brejle tady budou v bezpečí.

IMG_0136

Ta spodní je na drobnosti typu klíče, voňavka, tejp nebo drobné.

Poslední skryté místo je na pravé straně – jde o vypolstrovaný prostor pro notebook. Bohužel je to i největší slabina batohu. Máte možnost si sem dát až 17“ počítač, ale popravdě, kdo má v dnešní době něco tak velkého? Z toho důvodů je prostor až ke spodnímu okraji batohu, takže když je v něm ntb a tašku položíte, slyšíte tvrdý náraz počítače o zem.

IMG_0132

Řešení je jednoduché – mám vespod náhradní tričko jako tlumič – ale ideální to není.

Po 2 měsících s Velocity jsem si ho oblíbil, nikde se nezačal trhat nebo se neošoupal. Příjemné překvapení byla šedá barva, které se nikde nešpiní a nejdou na ní vidět ani pozůstatky vybuchujícího shakeru s proteinem.

IMG_9066

Navíc se do něj sbalím se vším potřebným na celý den do školy i s tréninkem k tomu (v nouzi i s krabičkami)nebo vystačí na týdenní cestování.
IMG_6746

IMG_6738

IMG_6737
A co vy? Nosíte raději velkou sportovní tašku nebo batoh?

Pokud pokukujete po něčem podobném, ale je pro vás pořád moc drahý, tak můžete využít Zuzčin promokód „ZS20fitmarkEU“ na slevu 20% v eshopu fitmark.cz nebo fitmatkbags.eu.

Napsat komentář